Wino czerwone

Calabuig Tinto – czerwone wytrawne
60,00 zł

Apelacja: D.O. Valencia. Szczep: 50% Tempranillo, 50% Monastrell. Młode wino o intensywnym czerwonym kolorze z fioletowym wykończeniem. Wyraźnie wyczuwalne aromaty czerwonych owoców z nutami balsamicznymi.

 • 750ml
Milenium – czerwone wytrawne
70,00 zł

Apelacja: D.O.Ca. Ribeira Sacra. Szczep: 100% Mencia. Wino o charakterystycznym aromacie owocowym z dotykiem mineralnym oraz nutą przypraw.Gładko i mięsiście rozchodzi się w ustach pozostawiając lekko torfowy posmak.

 • 750ml
Valnogal 6M – czerwone wytrawne
100,00 zł

Apelacja: D.O. Ribera del Duero. Szczep: 100% Tempranillo. Kolor wiśniowy z fioletowymi refleksami. Wyczuwalne aromaty dojrzanych czerwonych owoców (maliny, jagody, porzeczki) z subtelnymi nutami drzewnymi. Na podniebieniu wino jest świeże i smaczne, pełne owocowych nut.  Wino to pozostawia w ustach długi i elegancki posmak. Podawać w temp. 14-17°C.

 • 750ml
Campobarro Tempranillo – czerwone wytrawne
50,00 zł

Apelacja: D.O. Ribera del Guadiana. Szczep: 100% Tempranillo. Kolor purpurowy z fioletowymi refleksami, wyczuwalne aromaty dojrzałych czarnych owoców z nutami balsamicznymi. Na podniebieniu zrównoważone, delikatna kwasowość, długi finisz. Idealnie pasuje do przystawek, ryżu, makaronu, serów, ryb i kurczaka, oraz dań z grilla.

 • 750ml
Conde Noble – czerwone półsłodkie
40,00 zł

Szczep: 100% Tempranillo. Wino goronowe, czerwone półslodkie. Wino posiada intensywny rubinowo-czerwony kolor. W ustach przyjemny posmak dojrzałych owoców leśnych i lekko słodki aromat. Idealnie nadaje się do deserów ale również jako aperitif.

 • 750ml
Ke Joven – czerwone wytrawne
55,00 zł

Apelacja: D.O. Jumilla. Szczep: 100% Tempranillo. Młode wino wytrawne o intensywnym czerwonym kolorze.Wyraźnie wyczuwalny aromat dżemu jeżynowego z nutami ziół i przypraw.

 • 750ml
Mezquiriz Tempranillo – czerwone wytrawne
60,00 zł

Apelacja: D.O. La Mancha. Szczep: 100% Tempranillo. Kolor purpurowy o intensywnie głębokiej barwie. Wyczuwalne aromaty dojrzałych czarnych owoców z lekko mineralną nutą. Na podniebieniu zrównoważone, delikatnie kwaśne i umiarkowanie lekkie. Pasuje do przystawek,  makaronu, serów, ryb  oraz dań mięnych.

 • 750ml
Rectoral de Amandi – czerwone wytrawne
80,00 zł

Apelacja: D.O. Ribeira Sacra. Szczep: 100% Mencia. Kolor wiśniowy z fioletowym wykończeniem, wyczuwalne aromaty dojrzałych czerwonych owoców. Na podniebieniu wino jest dobrze wyważone i trwałe, z jedwabistym wykończeniemKończący się asortyment, pojedyncze butelki.

 • 750ml
Pascual Larrieta Crianza – czerwone wytrawne
80,00 zł

Apelacja: D.O.Ca. Rioja. Szczep: 100% Tempranillo. Kolor bordowy, czysty i lśniący. Wyczuwalne aromaty dojrzałych, prażonych czerwonych owoców  i drewna. W ustach wino jest wyważone i przyjemne, z długim finiszem na podniebieniu. Zanim wino trafiło do sprzedaży wino leżakowało 12 miesięcy w beczkach (60% z dębu francuskiego i 40% amerykańskiego) a następnie od 6 do 12 miesięcy w butelce. Kończący się asortyment, pojedyncze butelki.

 • 750ml
Picuezo Mistela – czerwone półsłodkie
90,00 zł

Szczep: 100% Muscat. Cudownie słodkie wino skomponowane w 100% z gron szczepu Muscat zbieranych ręcznie. Mistela jest winem wzmacnianym poprzez dodanie spirytusu gronowego do soku z winogron. Piękna ciemna barwa, gęste i równomiernie spływające “łzy” oraz intensywne aromaty przypraw korzennych, karmelu i miodu z subtelną nutą wanilii to największe zalety tego wina. W ustach krągłe i pełne z długim, aromatycznym finiszem. Kończący się asortyment, pojedyncze butelki.

 • 1l
Señorío de Librares Reserva – czerwone wytrawne
120,00 zł

Apelacja: D.O.C. Rioja. Odmiana: 100% Tempranillo. Wino leżakowało 24 miesiące we francuskim dębie, następnie 18 miesięcy w butelkach.  Zapach zdominowany przez pierwotne aromaty z nutami dojrzałych owoców i przypraw. Smak jest zrównoważony z przyjemnym finiszem nut kakao. Wino idealne jako aperitif do wołowiny, dziczyzny, wędlin i serów. Doskonałe również do deserów czekoladowych. Kończący się asortyment, pojedyncze butelki.

 • 750ml