O nas

Nasza Restauracja znajduje się na obrzeżach Pruszcza Gdańskiego w okolicy zapewniającej spokój i dyskrecję.

Nowoczesny, wolnostojący budynek, posiada własne miejsca parkingowe objęte monitoringiem.

Przestronne, jasne i  wygodne wnętrza, rozmieszczone na dwóch poziomach, pozwalają na dowolną ich aranżację dostosowując je do Państwa potrzeb. Doskonale sprawdza się to podczas szkoleń, konferencji czy wszelkich spotkań zarówno firmowych, jak i rodzinnych.

W całym lokalu dysponujemy ok.100 miejscami, co w razie potrzeby możemy zwiększyć.

Jedna z sal, znajdująca się na pierwszym piętrze, wyposażona jest w rzutnik i ekran umożliwiający projekcję materiałów potrzebnych Państwu do pracy.

Zapewniamy szeroką ofertę gastronomiczną na mniejsze i większe spotkania. Zaczynając  od bufetów z napojami zimnymi i gorącymi, przez  przekąski, lunche serwowane i na bufetach, do uroczystych kolacji i bankietów. Każdą ofertę tworzymy indywidualnie , dostosowując ją do Państwa potrzeb.

Oferujemy również usługi cateringowe na mniejszą i większą skalę.

Nasze potrawy przygotowywane są z produktów najwyższej jakości ,które w znakomitej większości zakupujemy bezpośrednio od lokalnych producentów. Takie rozwiązanie zapewnia utrzymanie sezonowości potraw,  a proces ich przygotowywania – zachowanie najwyższych wartości odżywczych i smakowych.

Niezmiernie ważną informacją jest fakt ,że wszystkie ryby przygotowywane w naszym lokalu pochodzą z własnych połowów. Właściciele Restauracji Z Ikrą od wielu lat posiadają własne kutry rybackie, co zapewnia nam dostawy świeżej ryby prawie codziennie.

W sposób profesjonalny i rzetelny służymy pomocą w organizacji spotkań biznesowych i prywatnych, dopilnowując wszelkich szczegółów.

Zachęcamy serdecznie do nawiązania z nami współpracy.